hesabet.com Sitesi Kullanım Koşulları

Bu metin, hesabet.com sitesi için kullanım koşullarını içerir. Siteye giren, Hesaplamalarını kullanan ve metinlerini okuyan gerçek kişiler, arama motorları, yazılım sahipleri ve web örümcekleri bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.

  • Sitede yayınlanan içerik metinleri, bir kısmı yerli ve yabancı bazı kaynaklardan yararlanmak ve çoğunluğu da site sahiplerinin kendi bilgi birikimlerini kullanması suretiyle hazırlanmış orijinal metinlerdir. Tüm bu orijinal metinlerin, diğer her türlü içeriğin, hesaplama sayfaları, diğer etkileşimli bölümler ve mevcut açık veya kapalı kodların tamamının yayın hakkı hesabet.com sitesine aittir. Bu site haricinde herhangi bir görsel veya basılı ortamda yayınlanamaz ve kullanılamaz. Ancak eğitim kurumlarında eğitim amacıyla kaynak olarak kullanılabilir.

  • Siteyi kullananlar, hiç bir şekilde site kodlarını kopyalayamazlar ve başka bir web sitesinde kullanamazlar. Metin ve kodları kullananlar hakkında gerekli yasal takipler yapılır.

  • hesabet.com sitesinin bazı bölümlerine kullanıcılar tarafından mesajlar yazılabilir. Yazılan bu mesajların tüm sorumluluğu yazanlara aittir, kendi görüş ve ifadeleridir. hesabet.com sitesi ve yayıncıları bu mesajlardan dolayı hiç bir şekilde sorumlu tutulamazlar.

  • Sitede yapılan Hesaplama Türkiye ve Amerikadaki resmi kuruluşlar ve konularında uzman kuruluş ve içeriği genel kullanım lisasınya sunan web sitelerinden yararlanılarak amatör bir çalışma sonucu hazırlanmıştır. Üzerinde herhangi bir bilimsel çalışma, test ve doğrulama çalışması yapılmamıştır. Bu nedenle hatalı Hesaplama olabilir. Bu siteyi kullananlar bunu bildiklerini ve hesaplama sonuçlarına dayanarak özellikle sağlık ve mali alanlarda herhangi bir işlem yapmayacaklarını ve kararlar almayacaklarını ve meydana gelebilecek maddi ve manevi zararlardan dolayı siteyi ve sahiplerini hiç bir şekilde sorumlu tutmayacaklarını, tüm sorumluluğun kendilerine ait olduğunu kabul etmiş sayılırlar.

  • hesabet.com sitesi ile ilgili her türlü uyuşmazlıkların çözümünde Türkiye Cumhuriyeti mahkemeleri yetkilidir.